KONST / Litografier / Färglitografi 13592134
nr 1359 2134
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 22/70. Motivet: 56x41cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:55:30
350 kr